5-1 Championów w Milówce

W składach "na styk" wystąpiły dzisiaj w swoich meczach ligowych drużyny U14. Jedynce nie przeszkodziło to w odniesieniu pewnego zwycięstwa w Milówce.

Nasi Championi powtórzyli wynik z wiosny i ponownie pokonali Liska 5-1. Gola na 1-0 zdobył Kacper Szotowicz wykorzystując podanie Patryka Zielezińskiego. Mimo wielu okazji więcej bramek w tej połówce meczu już nie zobaczyliśmy. Godna odnotowania była świetna gra zespołu, który w końcu zaczął grać z wykorzystaniem całej szerokości boiska.

W drugiej połowie gospodarze wyrównali, po tym jak naszego bramkarza zmyliła kępa trawy podbijając piłkę przy próbie wybycia. Na szczęście nasz zespół świetnie zareagował na utratę bramki i kolejne bramki dla Champions zdobyli: Zielu na 2-1, Maciek Norek na 3-1, Szoto po raz drugi na 4-1 po dograniu Dawida Bocianowskiego i na 5-1 Bocian z karnego. Nasz boczny obrońca i Kuba Parma, który zastąpił kontuzjowanego Igora Macurę na środku boiska zasłużyli na największe pochwały po meczu, ale reszta chłopaków również wykonała swoją pracę bardzo dobrze.

Mamy zatem trzecią wygraną na koncie i gonimy liderów tabeli, którzy jutro rozegrają mecz między sobą (RKP ROW Rybnik - GKS Jastrzębie-Zdrój).

Lisek Milówka - AP Champions 1:5 (0:1)

0:1 K.Szotowicz (as. P.Zieleziński), 1:2 P. Zieleziński, 1:3 M.Norek, 1:4 K.Szotowicz (as. D.Bocianowski), 1:5 D.Bocianowski (karny)

skład: M.Hejdukowski - T.Kołodziej, J.Parma, K.Drobot, D.Bocianowski, A.Peteja, M.Bochenek, B.Głowacki, M.Norek, P.Zieleziński, K.Szotowicz oraz P.Raczyński