Unia rozbita na szczycie
Mamy to!!! Ekipa U14 nie zostawiła złudzeń rywalom w meczu na szczycie, kto zasługuje na awans do I Ligi Wojewódzkiej. W wyjazdowym meczu w Raciborzu pokonaliśmy tamtejszą Unię 5-0! Bramki dla Champions zdobyli: S.Karwot, K.Szulkowski, O.Hojka, W.Katus i G.Sajdak, który w ten sposób zrobił sobie prezent urodzinowy. W chwili obecnej nasza ekipa ma już zaliczkę nad Unią i GKS Jastrzębie-Zdrój, a jeśli za tydzień pokona ten ostatni zespół będzie można powiedzieć że awans jest na wyciągnięcie ręki. Brawo Champions!!!
Pozostałe nasze ekipy w tym tygodniu nie zagrały. Dwójka 2007 nie doczekała przyjazdu drużyny z Roju, w której kilka osób trafiło na kwarantannę, a zespół 2005 w ten weekend pauzował.